Вступне слово

Здатність досягнути відповідної якості будівництва є проблемою не тільки в Україні, але й і у всьому світі. У зв’язку з цим, хочу звернути Вашу увагу на найкращу міжнародну практику і такою, на думку спеціалістів компанії, є міжнародні будівельні контракти FIDIC.

Контракт, укладений за проформою FIDIC, – це складно структурований документ, що складається з декількох актів (фактично самостійних угод, об’єднаних в єдиний договір).   У цьому полягає його суттєва відмінність від договору будівельного підряду на капітальне будівництво. Але незважаючи на це, саме цим він і приваблює учасників будівництва. 

Крім того, проформи FIDIC дозволяють встановити чіткий перелік прав і обов’язків, здійснювати всі види контролю за будівельною діяльністю, включаючи контроль за використанням фінансових коштів – такий важливий для інвесторів. Для Замовників – отримати якісний об’єкт за встановлений бюджет та визначений строк, а Підрядникам – отримати гарантований дохід за умови сумлінного виконання своїх обов’язків. 

Вказаний інструмент під назвою FIDIC достойний Вашої уваги і команда фахівців юридичної консалтингової компанії «ІНСТАНТО» кваліфіковано розроблять для Вас документацію за контрактами FIDIC, супроводять будівництво за контрактами FIDIC, розроблять договір підряду з використанням принципів та норм FIDIC, а також нададуть інші юридичні та консалтингові послуги. 

Інна Сухоставець
Директор
ТОВ Юридична консалтингова Компанія «ІНСТАНТО»

Сухоставець
Інна Василівна

Ведучий правовий експерт з питань роботи з контрактами FIDIC

Юрист, юридичний досвід роботи більше 15 років, кандидат юридичних наук/доктор філософії права/PhD (12.00.04)

Досвід роботи з розроблення та імплементації контрактів FIDIC та розв’язання проблемних ситуацій понад 5 років

Член національного реєстру міжнародних експертів АІКУ – FIDIC.

Автор багатьох статей про FIDIC, проєктів нормативно-правових актів в частині імплементації контрактів FIDIC в Україні Викладач курсу міжнародні будівельні контракти для юристів та інженерів-консультантів

Дослідження контрактів FIDIC з урахуванням норм українського та міжнародного права, а також права, застосовного до контракту, з наданням рекомендацій з приводу подальшої взаємодії Замовника з Контрагентом, комплексне супроводження контрактів FIDIC, участь у міжнародних комерційних арбітражних судах потребує спільної професійної роботи вузько кваліфікованих фахівців з питань FIDIC.

Наша компанія співпрацює з кращими спеціалістами у цій сфері для того, щоб наші Клієнти отримали результат переможця!

Досягнення та відзнаки