ТОВ Юридична консалтингова компанія ІНСТАНТО, ТОВ «Трумпель і партнери» та Адвокатське бюро «Арушанян та партнери» створено КОНСОРЦІУМ «С.Т.А. КОНСАЛТИНГ» з метою співпраці в сфері надання послуг та виконання робіт правового, консалтингового, інжинірингового, консультаційного та іншого характеру в рамках реалізації будівельних проєктів, зокрема тих, що реалізуються за контрактами FIDIC. 

Зазначений крок є результатом поглиблення міжфірмових зв’язків правового, консалтингового, інжинірингового та консультаційного характеру.

Учасники Консорціуму розуміють, що кооперація господарюючих суб’єктів отримує все більший розвиток в частині участі у різноманітних будівельних проєктах, у тому числі за проформами FIDIC.

У сфері міжнародного співробітництва йдеться про коопераційне здійснення послуг та робіт, що проводяться партнерами в інших країнах. Така кооперація здійснюється з метою реалізації в першу чергу великомасштабних проєктів, коли з фінансових, технічних, інтелектуальних чи інших причин потрібно об’єднання зусиль кількох товариств (компаній, бюро).