Представники Юридичної компанії «Інстанто» 24 вересня взяли участь у публічному обговоренні «Інвестування у транспортну інфраструктуру України – можливості, рішення, виклики».

У дискусії, організованій проектом технічної підтримки Європейського Союзу «Допомога органам влади України в удосконаленні менеджменту циклом інфраструктурного проекту» спільно з Міністерством інфраструктури України та Європейською бізнес асоціацією з метою виявлення можливостей для стимулювання припливу міжнародних та внутрішніх інвестицій в інфраструктуру країни, взяли участь численні експерти у галузі транспорту, представники бізнесу та профільних органів державної влади.

Зокрема, заступник Міністра інфраструктури України Віктор Довгань презентував брошуру «Українська інфраструктура. Для інвесторів відкрито», що містить проекти критично важливої інфраструктури та їх інвестиційні потреби.

Співголова комітету з питань логістики Європейської бізнес асоціації Андрій Шкляр акцентував увагу на ролі нового законодавства та запропонованих змін для створення позитивного інвестиційного клімату та забезпечення інвестицій у транспортну інфраструктуру, а також виголосив доповідь на тему: «Оцінка партнерами з ЄС темпів реалізації реформ та очікування бізнес сезону 2018 року». Заступник директора з науково-дослідної роботи ДП «ДерждорНДІ» Артем Безуглий ініціював обговорення щодо модернізації нормативно-правової бази з метою створення можливостей для застосування типових контрактів у будівництві та запровадження ролі Інженера – Консультанта.

Віталій Ґрусевич, виконавчий директор Конфедерації будівельників України, зосередився на питаннях інтелектуальної бази для проектування та будівництва, зокрема, мова йшла про БІМ як новий стандарт для об’єктів транспортної інфраструктури.

Учасники дискусії обмінялися ідеями про те, як подолати дефіцит інвестицій шляхом виявлення існуючих процедурних та законодавчих перешкод та розробки конкретних рекомендацій щодо їх усунення.