11 вересня юридична компанія «Інстанто» та Національна Асоціація інженерів-консультантів України уклали Угоду про співробітництво та партнерство. Оскільки ЮК «Інстанто» вже є членом Асоціації, підписання Угоди означає новий етап взаємодії між партнерами. Мова йде про надання правової допомоги та юридичного супроводу у сфері:

-впровадження контрактів FIDIC під час реалізації інвестиційних, будівельних, інфраструктурних, соціальних та енергозберігаючих проектів на території України та за її межами;

-юридичного супроводу контрактів, укладених за проформами FIDIC;

-підвищення рівня знань та професіоналізму у сфері використання контрактів, укладених за проформами FIDIC;

– популяризації контрактів FIDIC на території нашої країни.

Слід відзначити, що реалізація інфраструктурних та провідних будівельних проектів, без використання контрактів FIDIC, практично неможливо! Це стосується і проектів із залученням міжнародного банківського фінансування і проектів із залученням приватних міжнародних інвестицій у розвиток будівельної галузі України.

Умови FIDIC є таким інструментом, який визнається іноземними інвесторами і використовується ними в процесі розгортання своєї діяльності.

Перевагами контрактів FIDIC є їх універсальність і завершеність. Контракти відрізняються якістю і узгодженістю, смисловою наповненість всіх пунктів, чіткістю формулювань. Жодна дія не залишається неврегульованою, всі ризики розподілені, а відповідальність персоніфікована.

Юридична компанія «Інстанто» надає правову допомогу у складанні значної кількості звітної документації, передбаченої контрактами, укладеними  за проформами FIDIC. Такий ретельний та своєчасний підхід до виконання умов контрактів FIDIC дозволяє ясно та чітко контролювати виробничу діяльність та питання фінансування проекту, зменшує ризики та відповідальність учасників контакту.

Вже зараз інтерес іноземних компаній до окремих проектів дорожнього будівництва в Україні зростає, і це пов’язано з реалізацією відповідних контактів на умовах проформ FIDIC. Найважливіші проблеми, з якими стикаються іноземні підрядники в Україні, пов’язані з особливими вимогами будівельного законодавства України, які часто суперечать умовам контрактів FIDIC.

Юридична компанія «Інстанто»  здійснює консультування іноземних підрядників під час тендерної процедури, застосування та адаптації законодавства в сфері містобудування в Україні до вимог FIDIC,  отримує ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів українського зразка для своїх клієнтів, надає іншу правову допомогу за потребою клієнта.

Підписання Угоди між ЮК «Інстанто» та Національною Асоціацією інженерів-консультантів України підтверджує високий професіоналізм нашої компанії та її провідну роль в Україні у сфері обслуговування контрактів, укладених відповідно до норм FIDIC.