Робота нашої команди охоплювала багато галузей права та полягала у наданні правової допомоги та консультацій з різних питань права. Однак за результатами десятирічної практики надання юридичних та консультаційних послуг і особливий досвід у консультуванні та захисту клієнтів у галузі будівництва, ми встановили низку практичних груп, які є пріоритетними та пов’язані тільки з БУДІВНИЦТВОМ та НЕРУХОМІСТЮ

Юридична консалтингова компанія ІНСТАНТО є єдиною українською компанією, яка спеціалізується виключно на міжнародних будівельних контрактах FIDIC, надаючи весь спектр юридично-консалтингових послуг у цій сфері, одночасно маючи вузьку спеціалізацію у сфері будівництва та нерухомості.

Компанія має вузьку спеціалізацію та надає юридичні послуги під час будівництва та управління нерухомістю, супроводження будівельних контрактів, договорів, підготовкою юридичних висновків з окремих питань, супроводження та захист у судових спорах, пов’язаних з будівництвом

Фахово здійснюємо дослідження контрактів FIDIC з урахуванням норм українського та міжнародного права, а також права, застосовного до контракту, з наданням рекомендацій з приводу подальшої взаємодії між сторонами будівельного підряду та угоди про надання консалтингових послуг.


Наші переваги

Інстанто

Юридична консалтингова компанія «ІНСТАНТО» – це колектив професіоналів у сфері юриспруденції, інженерного консультування та вирішення спорів. Є асоційованим членом та юридичним партнером Асоціації Інженерів-Консультантів України (АІКУ) та володіє всіма необхідними преференціями та перевагами.   

FIDIC

FIDIC – це Міжнародна федерація інженерів-консультантів, яку було створено у 1913 році, штаб-квартира FIDIC – Женева, Щвейцарія. 

Наразі FIDIC об’єднує 102 національні асоціації інженерів-консультантів по всьому світі.

Сухоставець
Інна Василівна

Ведучий правовий експерт з питань роботи з контрактами FIDIC

Юрист, юридичний досвід роботи більше 15 років, кандидат юридичних наук/доктор філософії права/PhD (12.00.04)

Досвід роботи з розроблення та імплементації контрактів FIDIC та розв’язання проблемних ситуацій понад 5 років

Член національного реєстру міжнародних експертів АІКУ – FIDIC.

Автор багатьох статей про FIDIC, проєктів нормативно-правових актів в частині імплементації контрактів FIDIC в Україні Викладач курсу міжнародні будівельні контракти для юристів та інженерів-консультантів

Арушанян
Тігран Рафаєлович

Практикуючий адвокат (свідоцтво № 3077 від 19.11.2008 р.), спеціаліст з господарського, адміністративного та кримінального права, керівник адвокатського бюро «Арушанян та партнери – сила закону»

Наші фахівці нададуть кваліфіковану допомогу, включаючи обрання правильної стратегії закупівлі та контакту FIDIC, який найбільше відповідатиме цілям Вашого проєкту та бажанню ініціатора будівництва.

Останні публікації