Робота нашої команди охоплювала багато галузей права та полягала у наданні правової допомоги та консультацій з різних питань права. Однак за результатами десятирічної практики надання юридичних та консультаційних послуг і особливий досвід у консультуванні та захисту клієнтів у галузі будівництва, ми встановили низку практичних груп, які є пріоритетними та пов’язані тільки з БУДІВНИЦТВОМ та НЕРУХОМІСТЮ

Компанія має вузьку спеціалізацію та надає юридичні послуги під час будівництва та управління нерухомістю, супроводження будівельних контрактів, договорів, підготовкою юридичних висновків з окремих питань, супроводження та захист у судових спорах, пов’язаних з будівництвом.

З 2017 року э членом Асоціації інженерів – консультантів України. Компанія володіє всіма необхідними преференціями та перевагами передбаченими для членів АІКУ

Наші переваги

Інстанто

Юридична консалтингова компанія «ІНСТАНТО» є асоційованим членом та юридичним партнером Асоціації Інженерів-Консультантів України (АІКУ). Компанія володіє всіма необхідними преференціями та перевагами, передбаченими для членів АІКУ  

АІКУ

Україна представлена Асоціацією Інженерів-Консультантів України (АІКУ), яка є єдиним та повним членом FIDIC в Україні.

FIDIC

FIDIC – це Міжнародна федерація інженерів-консультантів, яку було створено у 1913 році, штаб-квартира FIDIC – Женева, Щвейцарія. 

Кожна держава представлена у FIDIC однією національною асоціацією, якою є АІКУ.

Наразі FIDIC об’єднує 102 національні асоціації інженерів-консультантів по всьому світі.

Сухоставець
Інна Василівна

ведучий експерт

Спеціаліст з українського права.

Експерт FIDIC в Україні, членкіня національного реєстру міжнародних експертів Асоціації Інженерів-Консультантів України – ФІДІК.

Юрист, юридичний досвід роботи більше 15 років, кандидат юридичних наук/доктор філософії права / PhD (12.00.04 – господарське право; господарсько-процесуальне право).

Знайома з усіма міжнародно будівельними контрактами FIDIC

Арушанян
Тігран Рафаєлович

Практикуючий адвокат (свідоцтво № 3077 від 19.11.2008 р.), спеціаліст з господарського, адміністративного та кримінального права, керівник адвокатського бюро «Арушанян та партнери – сила закону»

з 2017 року Юридична консалтингова компанія «ІНСТАНТО» є членом 

Асоціації Інженерів-Консультантів України (АІКУ)

Останні публікації