Здатність досягнути відповідної якості будівництва є проблемою не тільки в Україні, але й і у всьому світі. У зв’язку з цим, хочу звернути Вашу увагу на найкращу міжнародну практику і такою, на думку спеціалістів компанії, є міжнародні будівельні контракти FIDIC.

Контракт, укладений за проформою FIDIC, – це складно структурований документ, що складається з декількох актів (фактично самостійних угод, об’єднаних в єдиний договір).   У цьому полягає його суттєва відмінність від договору будівельного підряду на капітальне будівництво. Але незважаючи на це, саме цим він і приваблює учасників будівництва. 

Крім того, проформи FIDIC дозволяють встановити чіткий перелік прав і обов’язків, здійснювати всі види контролю за будівельною діяльністю, включаючи контроль за використанням фінансових коштів – такий важливий для інвесторів. Для Замовників – отримати якісний об’єкт за встановлений бюджет та визначений строк, а Підрядникам – отримати гарантований дохід за умови сумлінного виконання своїх обов’язків. 

Вказаний інструмент під назвою FIDIC достойний Вашої уваги і команда фахівців юридичної консалтингової компанії «ІНСТАНТО» кваліфіковано розроблять для Вас документацію за контрактами FIDIC, супроводять будівництво за контрактами FIDIC, розроблять договір підряду з використанням принципів та норм FIDIC, а також нададуть інші юридичні та консалтингові послуги. 

Інна Сухоставець
Директор ТОВ юридична консалтингова компанія «ІНСТАНТО»