Вступне слово

Здатність досягнути відповідної якості будівництва є проблемою не тільки в Україні, але й і у всьому світі. У зв’язку з цим, хочу звернути Вашу увагу на найкращу міжнародну практику і такою, на думку спеціалістів компанії, є міжнародні будівельні контракти FIDIC.

Контракт, укладений за проформою FIDIC, – це складно структурований документ, що складається з декількох актів (фактично самостійних угод, об’єднаних в єдиний договір).   У цьому полягає його суттєва відмінність від договору будівельного підряду на капітальне будівництво. Але незважаючи на це, саме цим він і приваблює учасників будівництва. 

Крім того, проформи FIDIC дозволяють встановити чіткий перелік прав і обов’язків, здійснювати всі види контролю за будівельною діяльністю, включаючи контроль за використанням фінансових коштів – такий важливий для інвесторів. Для Замовників – отримати якісний об’єкт за встановлений бюджет та визначений строк, а Підрядникам – отримати гарантований дохід за умови сумлінного виконання своїх обов’язків. 

Вказаний інструмент під назвою FIDIC достойний Вашої уваги і команда фахівців юридичної консалтингової компанії «ІНСТАНТО» кваліфіковано розроблять для Вас документацію за контрактами FIDIC, супроводять будівництво за контрактами FIDIC, розроблять договір підряду з використанням принципів та норм FIDIC, а також нададуть інші юридичні та консалтингові послуги. 

Інна Сухоставець
Директор ТОВ юридична консалтингова компанія «ІНСТАНТО»

Оцінка ризиків за контрактами FIDIC

read more

Підготовка проектів документів під час виконання робіт за контрактами FIDIC

read more

Підготовка проектів консультаційних конрактів на підставі проформ FIDIC

read more

Підготовка проектів будівельних контрактів на підставі проформ FIDIC

read more

Розробка тендерної документації за міжнародники контрактами FIDIC

read more