Menu

Юридичні послуги

Комплексне юридичне абонентське обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування – це комплексний супровід діяльності підприємства по всіх юридичних питаннях, що виникають в процесі підприємницької діяльності, та який надається систематично, регулярно, протягом усього терміну дії договору.

kompleksne abonentske obslugovuvannya

Реєстраційні дії

Юридична компанія «Інстанто» надає послуги щодо реєстрації, перереєстрації, внесенню змін до статутних документів підприємців та юридичних осіб всіх організаційно-правових форм, їх структурних підрозділів та філій, фінансових установ, іноземних представництв, в тому числі ліквідації (закриття) останніх.


reyestratsijni diyi

Договори

Юридична фірма «Інстанто» надає юридичні послуги щодо складання та експертизи угод, договорів та інших документів.

dogovori

Представництво інтересів в судах

Вирішення спору в суді є крайнім методом, який не завжди призводить до поновлення порушеного права клієнта, а інколи лише завдає йому додаткових втрат.

Тому юридична компанія «Інстанто» має за мету надати якісну консультацію відносно перспектив не лише перемоги у судовому спорі, але й можливості реального виконання прийнятого судом рішення.

predstavnitstvo interesiv v sudah

Досудове врегулювання спорів (медіація)

Медіація – це гнучкий процес в усіх сенсах цього слова, у тому числі і з точки зору різноманітності підходів до його документального супроводження.

Медіація як альтернативне досудове рішення господарських спорів

mediation